V KUCHYNI SME DOMA. VIAC AKO 20 ROKOV.

…PRÍBEH ZNAČKY. OD ZALOŽENIA PO SÚČASNOSŤ…

1992
2000
2002
2003
2003
2004
2009
1992

ZALOŽENIE SPOLOČNOSTI

Príbeh značky DANKO začína výrobou nábytku pod značkou “stolár Danko”. Zoznamujeme sa s otvoreným trhom a budujeme výrobu, ktorej kvalita nás charakterizuje dodnes.

2000

OTVORENIE PRVEJ PREDAJNE

Predaj začína zastrešovať naše prvé “značkové” kuchynské štúdio v Žiari nad Hronom.
Silnejšia špecializácia na kuchynský nábytok, spôsobí, že ostatné segmenty (interiéry a podobne) na nejaké obdobie výrobne opúšťame.

2002

OTVORENIE DRUHEJ PREDAJNE

Vo Zvolene predstavujeme svoje druhé kuchynské štúdio. Spolupracujeme s predajňou stavebnín TECHNIK a tu nachádza miesto aj naše druhé štúdio DANKO.

2003

OTVORENIE TRETEJ PREDAJNE

Značka DANKO sa stáva plošnejšie známou. Logickým obchodným krokom firmy je otvorenie kuchynského štúdia v Bratislave. K zákazníkom sme stále bližšie. Dodnes.

2003
2004

2004 – 2006

V Nitre na výstave Nábytok a Bývanie sa stávame pravidelným partnerom. Výstavníctvo v tomto období predstavuje silný komunikačno predajný nástroj.

2009

DANKO KUCHYNE

Nosným produktom našej značky popri výrobe individuálnych interiérov je výroba kuchýň DANKO KUCHYNE. Kuchyne DANKO prinášajú rokmi preverenú kvalitu a individualitu, ktorá uspokojí potreby a nároky aj náročnejšieho klienta.
Disponujeme kompletnou technológiou potrebnou na výrobu nábytku z veľkoplošných dýhovaných a melamínovaných drevotrieskových dosák i dreveného masívu s uplatnením moderných metód opracovania spĺňajúcimi Európske bezpečnostné normy. Vďaka tvorbe od srdca a skúsenostiam so spracovaním dreva vyrábame a kompletujeme kuchyne viac ako 20 rokov v dizajne, ktorý spolutvoríte aj vy – naši zákazníci.
Veľký dôraz kladieme na užívateľský prínos kuchýň (ich funkčnosť, ergonómiu a estetickú hodnotu prevedenia). Odborné poradenstvo a iné informácie sú k dispozícií v 3 kuchynských štúdiách v Bratislave, Zvolene a Žiari nad Hronom.
Štandardom v prípravnom procese sa stala počítačová vizualizácia zákazky, čím dokážeme priblížiť čo najviac zaujímavých a praktických riešení skôr , ako sa dostanú do výroby.
Profesionálne vyškolený personál DANKO KUCHYNE pomôže s výberom vnútorného zariadenia kuchýň. Odporučí výber spotrebičov a doplnkov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou kuchynského zariadenia (osvetlenie, drezy, batérie, digestory, kvalitné kovania, trvácne materiály).
Vďaka skúsenostiam a komplexnosti výroby ponúkame možnosť tvorby individuálneho interiéru v jednotnom ucelenom štýle nadväzujúc na kuchyňu samotnú.
Skôr ako sa rozhodnete navštíviť akékoľvek kuchynské či interiérové štúdio, skúste si zodpovedať pre seba zopár otázok…

AKO ZAČAŤ?

ZOPÁR POSTREHOV O NAŠICH KUCHYNIACH

>91%
Spokojných zákazníkov
>250
Odovzdaných kuchýň
<999€
Korektné cenotvorby
>750
Nočných šícht